WELLNESS NA VYSOČINĚ

ODPOČINEK NA HOTELU VÍR

Wellness na Vysočině

Vířivka

 

Venkovní vířivka hned vedle řeky Svratky představuje pohodlný relax v přírodě na čerstvém vzduchu. Je vhodná pro páry, pro rodiny s dětmi i pro jedince, kteří si chtějí odpočinout po dlouhém dni plném cestování, cyklistiky a turistiky. Vířivka je vhodná pro 4 osoby. Dívejte se na západ slunce obklopeni bublinkami

Cena: 250 Kč/ 30 minut Cena: 500 Kč/ 1 hodina

Odpočinek na dosah

Infrasauna s odpočívárnou

 

Naše infrasauna s odpočívárnou je vhodná až pro 4 osoby a nabízí dostatek soukromí. Věděli jste, že saunování je vhodné nejen pro dobrou náladu, ale například i pro snižování bolesti, stresu a únavy? Účinky sauny jsou nedělitelnou součásti relaxu, kterou každé tělo čas od času potřebuje. Mezi pozitivní účinky infrasauny patří:

Cena: 150 Kč/ 1 hodina

Dejte si do těla

Posilovna

 

Naše posilovna nabízí špičkové stroje značky Kettler. V rámci kardiozóny zde můžete najít rotoped, orbitrek, běžecký trenažér, recumbert bike a stepper. Z posilovacích strojů zde naleznete posilovací věž a lavici. Pro časté návštěvníky také nabízíme různé druhy permanentek zaměřené na individuální preference.

Cena: 150 Kč/ den Permanentky k dispozici na recepci

Individuální i skupinové lekce

Tělocvična

 

Tělocvična je součástí fitness. Světlá, vzdušná místnost s vytápěním pojme 6-8 lidí. Na podlaze je položen koberec a k dispozici máme i nějaké nářadí (gymbally, destičky, podložky a rotany). V rámci kruhových tréninků využíváme přístroje kardiozóny. Tělocvičnu nabízíme také zájemcům o pořádání tematických skupinových pobytů, kurzů nebo pravidelných cvičení. Je vhodná třeba pro lekce jógy nebo Tai Chi. Pro větší skupiny zájemců, např o 10-20 lidech, nabízíme jako prostor k cvičení i salonek, kde je koberec a větrání.

Ceny pro skupiny po dohodě