EKOLOGIČTĚJI NA VYSOČINĚ

NABÍJEČKY I PŮJČOVNA

Turistika ekologicky

Elektrokola na Vysočině

 

Nízké náklady a ekologický provoz. Ale především, jsou tu pro Vaše pohodlí. Kdo by chtěl do kopce šlapat na klasickém kole, když můžete mít kolo, které Vám s tímto pomůže? Dojezdová vzdálenost je 120 km, takže se pohodlně dostanete kamkoliv v okolí, ať už byste chtěli vidět hrady/zámky, zříceniny, přehradu, vyhlídky a mnoho dalších.

Cena: 300 Kč/ 1/2 dne Cena: 600 Kč/ 1 den

Podmínky půjčení

Turistika ekologicky

Půjčovna E-chopperů

 

Vhodná pro každodenní využití jak pro začátečníky tak i zkušenější jedince. Díky celoodpruženému rámu nabízí jízdní komfort. K elektro koloběžce nepotřebujete řidičský průkaz, ani helmu. Můžete na něm jezdit i ve dvou a zajet si na romantický západ slunce na Vírskou přehradu. Vyjímatelná baterie se nabije do 4 hodin, a dojezdová vzdálenost je až 50 km. Díky stylovým brašnám ve stylu Harley budete brouzdat Vysočinu jak opravdový motorkář (jen v bezpečné rychlosti).

Cena: 250 Kč/ 1/2 dne Cena: 500 Kč/ 1 den

Podmínky půjčení

Dobijte si Vaši energii

Elekto nabíječky na Vysočině

 

Máme pro Vaše ekologické mazlíčky tu správnou stravu! Přijďte si nabít své elektrické auto, ať už sporťáka nebo výletního off-roada, a dejte si zatím výbornou kávu nebo dobré jídlo u nás v restauraci. Nebo byste měli chuť si zatím zaplavat v bazénu? Možností je plno. Nabíjecí stanici spravujete přes aplikaci na mobilním zařízení. Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo potíže, recepce Hotelu Vír Vám ráda pomůže.

PŘIPRAVUJEME

Půjčovna skútrů

 

NABÍJEČKY PRO AUTOMOBILY Snažíme se jít s eko dobou a proto naší elektro rodinu stále rozšiřujeme. Těšit se můžete na půjčovnu skútrů. Více informací již brzy!