Nabídka služeb Hotelu Vír

Odpočinek na Vysočině

Služby
OBLÍBENÉ - PŮJČOVNA ELEKTROKOL A CHOPPERŮ, ELEKTRO NABÍJEČKY PRO AUTOMOBILY

Snažíme se jít s eko dobou a proto naší elektro rodinu stále rozšiřujeme. Přečtěte si více co nabízíme v sekci "Jsme ELEKTRO".

Recepce

Naše recepce se nachází ve vestibulu hotelu a je k dispozici každý den od 9:00 do 19:00. Čas se může v různých sezónách lišit. V případě nepřítomnosti recepce Vám rád poradí personál v restauraci. Můžete si zde odložit batožinu, vyzvednout kartičku od pokoje nebo rezervovat wellness. Rádi Vám se vším pomůžeme a poradíme, abyste si pobyt u nás užili.

Dětská cestovní postýlka 

Plně vybavená cestovní postýlka je k dispozici za 200 Kč/ pobyt. K dispozici máme 4 dětská postýlky. Postýlka musí být potvrzena naší recepcí.

Domácí zvíře (na vyžádání)

Vašeho mazlíčky rádi ubytujeme za cenu 250 Kč/ noc.

Check-in/ Check-out

Příjezd na pobyt je možný od 15:00 do 19:00. Odjezd je možný do 10:00. Jakýkoli příjezd nebo odjezd mimo tento čas musí být potvrzen recepcí hotelu. Neváhejte a za poplatek si domluvte dřívější check-in nebo pozdější check-out, ať si dovolené užijete ještě více.

Snídaně

Snídaně je podávána ve formě bufetu v hotelové restaurace, každý den od 8:00 do 10:00. Snídaně je pro všechny hosty zahrnutá v ceně pobytu. Pro ty, kteří musí ráno odjet před 8 hodinou nabízíme snídaňové balíčky s sebou. Myslíme také na hosty s omezením v jídle, proto je tu možnost kontaktovat recepci před příjezdem a my Vám zařídíme speciální snídani dle Vašich nároků.

Večeře/ polopenze

Večeře je podávána v hotelové restauraci od 18:00 do 19:00. Cena za polévku a hlavní jídlo je 200 Kč/ osoba. Nabídka je pestrá, vybírat můžete přímo z jídelního lístku (kromě specialit).

Restaurace

Kvalitní suroviny jsou pro nás na prvním místě. Nabízíme různé druhy pokrmů včetně bezmasých jídel a specialit naší kuchyně. Restaurace je otevřena od 11:00 do 21:00 přes týden, v sobotu a neděli až do 22:00. Každý den vaříme od 11:00 do 19:30. Více informací naleznete v sekci “Restaurace“.

Cukrárna

Cukrárna, stejně jako restaurace, je k dispozici jak pro ubytované hosty, tak pro výletníky. K dispozici je pouze přes letní sezónu. Vždy aktuální informace o otevírací době naleznete v sekci “Cukrárna“ (prelink na cukrárnu). Vychutnat si zde můžete čerstvé zákusky a chlebíčky, skvělé kafíčko a neodolatelnou točenou zmrzlinu.

Salonek

Salonek má kapacitu až 40 osob. Nabízí variabilní rozložení a díky těsnému napojení na restauraci může vzniknout i prostor až pro 116 osob. Vysíláme zde také živé přenosy ze sportu, které můžete sledovat na velkoplošném plátně. Neváhejte a navštivte sekci “prostory pro akce“, kde se o možnostech můžete dozvědět více.

Firemní akce

Hotel Vír nabízí perfektní zázemí pro uspořádání firemních akcí či teambuildingů. Připravíme pro Vás komfortní ubytování, kvalitní techniku, výzdobu i prvotřídní catering (prelink na catering). Rádi Vám připravíme akci na míru, stačí nás kontaktovat. Více informací naleznete v sekci “Firemní akce“.

Svatby a oslavy

Hledáte vhodné místo pro Váš úžasný svatební den nebo pro oslavu na Vysočině? Již nehledejte a napište nám! Rádi pro Vás zorganizujeme jakoukoli akci přesně dle Vašich požadavků. Více v sekci “Svatby & oslavy“.

Parkování

Parkování je pro všechny hotelové hosty ZDARMA přímo u hotelu.

Wi-Fi připojení

Internetové Wi-Fi připojení je samozřejmostí v celém areálu hotelu.

Dětský koutek, venkovní hřiště a trampolína

Nabízíme pobyty pro rodiny s dětmi, proto nezapomínáme na služby právě pro tyto hosty. Děti se mohou zabavit v dětském koutku s hračkami, pohodlným posezením a televizí. Za hezkého počasí je za hotelem k dispozici dětské hřiště s trampolínou a prolézačkami. 500m od hotelu se v obci nachází velké školní nově zrekonstruované hřiště volně dostupné každý den. Na požádání zajistíme i službu hlídání dětí. Dle dohody na hodinu i na celý den.

Wellness

V rámci wellness služeb nabízíme saunu, vířivku, a zajímavou nabídku masáží. Na terase hotelu si v průběhu příznivého počasí můžete užít lehátka se slunečníky.

Tělocvična a fitness

Tělocvična je součástí fitness. Světlá, vzdušná místnost s vytápěním pojme 6-8 lidí (podle druhu a prostorové náročnosti cvičení). Na podlaze je položen koberec a k dispozici máme i nějaké nářadí (gymbally, destičky, podložky a rotany). V rámci kruhových tréninků využíváme přístroje kardiozóny. Tělocvičnu nabízíme také zájemcům o pořádání speciálních tematických skupinových pobytů, kurzů nebo pravidelných cvičení. Je vhodná třeba pro lekce jógy, tai chi a určitě mnoho jiných pohybových aktivit.

Ping pong, Stolní fotbálek

Ping-pong je oblíbenou a nenáročnou zábavou dětí i dospělých. Potřebné vybavení poskytneme. Můžete si uspořádat rodinný nebo skupinový turnaj nebo si jen tak ve dvou zapinkat. Cena je 70 Kč/ osoba/ den. Cena fotbálku je 10 Kč/ 1 hra.

Laserová střelnice

Laserová střelnice je moderní trenažér s interaktivní videoprojekcí, který pracuje na principu laserového paprsku. Střílí se laserovou puškou nebo pistolí na promítané střelecké scény. Na výběr je několik různých střeleckých her simulujících střelbu na přesnost, pohyblivé terče, lov na kachny, bažanty, plechovky a podobné. Jednotlivé hry mají své bodové hodnocení - vhodné na soutěžení.