RODINNÝ HOTEL NA VYSOČINĚ

UBYTOVÁNÍ NA HOTELU VÍR S MNOHA SLUŽBAMI

Odpočinek uprostřed malebné přírody

Rodinný hotel na Vysočině

 

Hotel Vír se nachází v malebné obci Vír v údolí řeky Svratky v kraji Vysočina. Hotel disponuje 23 pokoji s celkovou kapacitou až 55 osob. Hotel v roce 2014 prošel rozsáhlou rekonstrukcí a dnes nabízí moderní ubytování, restauraci pro ubytované i veřejnost, cukrárnu (v průběhu letních měsících), wellness a mnoho dalšího.

Rezervace se slevou Recenze našich hostů

U nás se spí jako doma

Pokoje i rodinné apartmány

 

Hotel nabízí 16 dvoulůžkových pokojů, 3 mezonetové apartmány, 3 mezonetové apartmány se dvěma ložnicemi a VIP apartmán. Každý pokoj i apartmán disponuje maximálním komfortem, ideálním jak pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Prohlédněte si detailní fotky našeho ubytování.

Pokoje & Apartmány Ceník ubytování

Kvalitní suroviny, žádná chemie

Stylová restaurace na Vysočině

 

Na kvalitní gastronomii si potrpíme. Jídla připravujeme pouze z kvalitních surovin. Vybírat můžete z klasického jídelního lístku a z týdenní nabídky. Stůl pro Vás rádi připravíme přímo v restauraci, na letní terase (v případě příznivého počasí) nebo přímo v salonku. Máte chuť na sladkou tečku? Rádi Vás uvidíme i v naší cukrárně!

Restaurace Cukrárna

Individuální přístup a perfektní servis

Firemní akce i soukromé oslavy

 

Hotel Vír nabízí dostatečnou, nejen ubytovací kapacitu jak pro menší oslavy, tak pro velké svatby či firemní akce. Můžete u nás oslavit narozeniny v rodinném kruhu nebo velký úspěch Vaší firmy. Samozřejmostí jsou i smuteční hostiny, teambuildingy a konference. Catering zajistíme přímo v hotelu přesně dle Vašich přání.

Firemní akce Catering

Odpočinek pro tělo i mysl

Wellness v relaxačním prostředí

 

Po procházkách Vysočinou si určitě rádi užijete i zasloužené nic nedělání. Skvělá večeře, sklenička vína a soukromí ve vířivce nebo sauně. V letních měsících si můžete užít i lehátka se slunečníky na naší terase.

Wellness a relaxace

Všude dobře, na Vysočině nejlíp

Pobyt přímo v přírodě

 

Ne nadarmo se říká, že příroda léčí. To můžeme opravdu dosvědčit. V okolí Víru naleznete mnoho krásných míst, které Vám dobijí baterky. Za zmínku určitě stojí rozhledna Karasín nebo vodní nádrž Vír. I obyčejné procházky u nás ale mají své kouzlo. Do okolí se zamilujete a zapomenete na všechny starosti.

Aktivity v okolí