PROSTORY PRO AKCE NA VYSOČINĚ

IDEÁLNÍ PRO FIREMNÍ AKCE, SVATBY I OSLAVY

Vhodná až pro 40 osob

Salonek

 

Salonek se nejčastěji využívá pro firemní jednání. Víme zde ale i uspořádat privátní večírek nebo oslavu. K dispozici je dataprojektor s ozvučením, plátno, flipachart i Wi-Fi připojení. Pomocí káblu HDMI nebo VGA připojíte svůj počítač k dataprojektoru a můžete přednášet. Rozložení stolů přizpůsobíme Vašim požadavkům. Je zde možné využít divadelní sezení, školní sezení, T a U sezení, blok, restaurační nebo Ženeva sezení. Catering připravíme dle Vašich preferencí. Více informací o sezení a cenách naleznete zde. Salonek je v případě potřeby možné propojit s restaurací.

1000 Kč/ 1/2 dne, 2000 Kč/ den Dataprojektor, plátno i Wi-Fi

Kapacity až 80 osob

Restaurace

 

Restaurace je náš největší prostor, který využíváme na všechny druhy akce. Je zde až 100 osob k sezení. Největší výhodou je, že prostor je možné propojit jak se salonkem tak s letní terasou. Restaurace nabízí projektor s audiem. Je zde dostatek prostoru pro různé druhy cateringu i taneční parket! Na baru Vám rádi namícháme oblíbený drink Vašich hostů nebo uděláme degustaci vín či slivovice.

2500 Kč/ 1/2 dne, 5000 Kč/ den Propojení s terasou a salonkem

Kapacity až 60 osob

Letní terasa

 

Letní terasa se využívá hlavně pro svatby, firemní grilování a narozeninové oslavy. Variability sezení zde umožňuje uspořádat téměř jakoukoli akci v případě příznivého počasí. Zabezpečíme Vám občerstvení dle přání - švédské stoly, grilování nebo pečené selátko. Akce na terase s výhledem na řeku Svratku bude nezapomenutelná.

Grilování nebo pečené selátko Nezapomenutelná atmosféra

Vhodná pro 16 osob

Hernička

 

Hernička s televizi je vhodná pro menší narozeninové oslavy dětiček. Rádi Vám zde připravíme narozeninový dort, občerstvení nebo hračky. Herna má kapacitu 16 osob. Výzdobu rádi přispůsobíme tématu Vaši oslavy.

Cena po dohodě s hotelem Catering dle přání

Kontaktní formulář