SVATBY NA VYŠOČINĚ

NEZAPOMENUTELNÝ DEN D

Celá fotogalerie

Organizování svateb nás baví

Vše od A po Z

 

Chtěli byste mít svůj speciální den v krásné přírodě Vysočiny hnedle vedle třpytivé řeky Svratky? Hotel Vír je ideální místo na svatby v krásném prostředí s profesionální péčí a výborným jídlem, které Váš den udělají nezapomenutelným. Máme mnoho spokojených ženichů a nevěst a všechny naše svatby byli úspěšné a výjimečné. Můžete být jedni z nich.

Překrásné prostředí Svatba bez starostí

Starosti nechte na nás

Slavností tabule a výzdoba

 

Už několik let pořádáme obřady svateb u hotelu vedle řeky Svratky na naší terase, nebo i vedle hotelu na travnatém povrchu. Nabízíme zdobený oblouk a také můžeme zařídit oddávajícího. Na svatební tabuli nabízíme 9 barev: červená, růžová, modrá, žlutá, bílá, krémová, zelená, fialová, tmavě růžová. Kdybyste si přáli barvu jinou, než-li je naše nabídka, můžeme ji pro Vás zařídit za poplatek. Barvy jsou vybrané pro organzu, která je na stolech a na židlích, a také pro ubrousky a svíčky. Je možné naši výzdobu doplnit i Vaší výzdobou, nebo si můžete svatební tabuli ozdobit sami s naší pomocí. K tabuli také nabízíme bílé ubrusy, rautové sukně a potahy na židle.

Dokonalá výzdoba Různé farebné provedení

Kvalitní jídlo, žádná chemie

Servírované menu nebo švédské stoly

 

Svatební hostinu nabízíme formou servírování nebo i formou rautu. Můžeme Vám nabídnou až 4-chodové menu podle Vaší fantazie, nebo i klasiku, která chutná všem. Slavnostní oběd může být podáván formou rautu, kde nabízíme širokou nabídku různých pokrmů a vyjdeme každému hostovi Vaší svatby vstříc. Umíme vše.

Klasika nebo moderní provedení Bufet, švédske stoly nebo grilování

Vše dle Vašich přání

Další služby

 

Další služby, které můžeme nabídnou jsou například: fotokoutek, promítání fotek, zdobení aut, VIP pokoj pro novomanžele, ubytování pro hosty, DJ/kapela, parket na tanec, jednohubky před obřadem pro hladové hosty, domluvení fotografky, kameramana, květin, svatební knihy, jmenovky, cukroví, svatební dort, a také máme ověřené dodavatele různých svatebních doplňků, které udělají Váš den ještě zajímavější.

Fotograf i kameranam Zábava až do rána

OSLAVY NA VYŠOČINĚ

NAROZENINY, VÝROČÍ A JINÉ AKCE VE VÍRU

Příjemné oslava na Vysočině

Postaráme se o vše

 

Ať už jde o narozeninové oslavy, promoce, křtiny, nebo i srazy, jsme schopni Vám zařídit výborné jídlo, krásné prostory a nezapomenutelný zážitek. Můžete s námi vybrat pokrmy, které máte nejraději. Naše cukrářka Vám může upéct dort, zákusky i svatební koláčky. Výzdoba také není problém. Můžete si prostory vyzdobit sami, nebo se domluvíme, co by se Vám líbilo.

Různé druhy akcí Vše na míru dle Vašich představ

Starosti nechte na nás

Slavností tabule a výzdoba

 

Máte také možnost u nás uspořádat smuteční hostinu. Uvědomujeme si, že tyto záležitosti nejsou příjemné. Rádi Vám pomůžeme s organizací a budeme se snažit Vám toto břemeno ulehčit. Můžete vše nechat na nás a my se o Vás postaráme.

Na nás je můžete spolehnout

Kontaktní formulář