Fitness pro hosty i veřejnost

Kardiozona Kettler:

Špičkové přístroje s efektivními cvičebními programy:

Rotoped

Simulátor jízdy na kole příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic a celkovou vytrvalost. Umožňuje především komplexní posilování svalových partií dolních končetin, a je tak vhodný pro udržování kondice, spalování tuků a prevenci zdravotních komplikací. Je ideální také při rekonvalescenci po úrazu, srdečních příhodách nebo kloubních potížích.

Orbitrek

Trénink na crossovém trenažéru procvičuje všechny svalové skupiny kromě břicha, a to bez zátěže kolen (jsou eliminovány "mrtvé body"). Systém pojezdu nášlapných ploch šetří klouby. Cvičení na eliptickém trenažéru v kombinaci s pulsním programem je zároveň výborným způsobem spalování tuků a budování svalové hmoty.

Běžecký trenažer

Formuje především dolní část těla. Běh jako takový má však vliv na celý organismus - především pomáhá zvyšovat tepovou frekvenci a kapacitu plic, příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém i metabolismus. Správně vedený trénink má proto velmi výrazný spalovací efekt.

Recumbent Bike

Jízda na recumbent bike příznivě ovlivňuje činnost srdce, plic a cév a také celkovou vytrvalost. Umožňuje především komplexní posilování všech svalových partií dolních končetin. Bezvadný pro udržování kondice, spalování tuků a prevenci zdravotních obtíží. Vhodný také při rekonvalescenci po úrazu, srdečních příhodách nebo kloubních potížích.

Stepper

Pravidelným tréninkem na stepperu můžete vylepšit kondici, spálit kalorie a současně posilovat svaly nohou a zadečku. Jedná se vlastně o simulaci výstupu do schodů.

Posilovací stroje Kettler

Multifunkční přístroje s nastavitelnou zátěží.

Posilovací věž

Trénink na posilovací věži procvičí všechny svalové partie. Multifunkční věž umožňuje během cvičení střídat velké množství pozic a tedy i cviků. Zároveň díky nastavitelnosti zátěže je vhodný i pro osoby méně fyzicky zdatné. Jednotlivá stanoviště posilovací věže jsou konstruována tak, aby minimalizovala riziko zranění.

Posilovací lavice

Trénink pro všechny svalové partie v oblasti břicha. Z hlediska kondice a fyzické zdatnosti je šikmá posilovací lavice vhodná jak pro začátečníky, tak pro zdatnější sportovce. Má nastavitelný sklon ložné plochy, proto si každý může přizpůsobit obtížnost tréninku podle svých potřeb.