Tipy na výlety na Vysočině

Vysočina je oblíbeným cílem turistů, cyklistů i motorkářů. Bystřicko a okolí Víru není výjimkou, míst, která stojí za to vidět, tady najdete nepočítaně. Na našem webu vás nasměrujeme alespoň na některá z dlouhého seznamu.

Turistika po Svratecké hornatině

Určitě nebudete trávit čas dovolené jen na hotelu. Ukážeme vám krásné vyhlídky, pamětihodnosti i zříceniny v okolí Víru a ještě vám na cestu přibalíme mapu s itinerářem pro pěší výlet nebo cyklovýlet.

Také výletníci na motorkách si v oblasti Svratecké vrchoviny přijdou na své. Brzy na naše stránky doplníme zajímavé odkazy na výlety na motorkách.

Zajímavé okolí Víru

Na výlet nemusíte pěšky ani na kole. Odvezeme vás, kam budete potřebovat, třeba na hrad Pernštejn, hrad Svojanov nebo na zámek do Dalečína. Dopřejte si nevšední Outdoor zážitky. Zajistíme pro vás cokoli, co je v našich možnostech a ještě pro vás vyjednáme výhodné vstupné. Celý den se můžete věnovat programu na farmě Eden nebo na Šiklově mlýně. Večer vás přivezeme na hotel zpátky.

Svratecká hornatina v zimě

Na Vysočině si také můžete užívat lyžařských radovánek. V blízkosti hotelu Vír jsou v provozu hned tři ski areály: Dalečín, Karasín a Olešnice na Moravě. A když nasněží o něco víc, Svratecká hornatina nabízí mnoho opravdu krásných běžkařských tratí. Tipy na výlety na běžkách pro vás připravujeme, abyste mohli vyrazit, hned jak nasněží.

Ukážeme vám krásy Svratecké hornatiny.