Naši partneři

Na této stránce se dozvíte o osobnostech a firmách, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Díky této spolupráci vám můžeme nabízet širokou škálu služeb, které zkvalitňují i zpestřují váš pobyt na hotelu Vír.

Voxel

Voxel - partneři hotelu Vír

Mladý zpěvák a kytarista se stal kulturní ikonou hotelu Vír. Podporujeme jeho rozvoj, pomáháme prosadit jeho talent. On naproti tomu šíří povědomí o hotelu Vír. V září 2015 v hotelové restauraci úspěšně proběhl Voxelův koncert. Melodie i texty jeho songů prokazatelně zlepšují náladu, stojí za to si je poslechnout.

R.Jelínek

Rudolf Jelínek - partneři hotelu VírAkciová společnost RUDOLF JELÍNEK se zabývá výrobou alkoholických nápojů, zejména destilátů. Tradice výroby ovocných destilátů ve Vizovicích sahá až do roku 1585. Samotná společnost vznikla na konci předminulého století, v roce 1894. V roce 1926 převzal podnik Rudolf Jelínek, který mu propůjčil svoje jméno a získal světové renomé. Zahájil také výrobu košer slivovice, která je od roku 1934 exportována do USA. Palírenská tradice i odkaz rodiny Jelínků jsou ve Vizovicích rozvíjeny dál. Společnost RUDOLF JELÍNEK dnes patří k největším výrobcům destilátů na světě.

Vinařství Rakvice

Vinařství rakvice logo

Vinařská společnost Víno Rakvice s.r.o. se již řadu let specializuje na moderní zpracování hroznů a výrobu přívlastkových vín. Vychází z dlouhé tradice zpracování vína v oblasti Rakvic na jižní Moravě. Výběr z těchto kvalitních vín můžete v naší restauraci vyzkoušet. Určitě nebudete litovat.